Loading...
Kısaca ben

Dünyayı değiştiren fikirlerle ilgileniyorum.
Her fırsatta alanımla ilgili ya da ilgilendiğim konularla ilgili kitap, makale, blog, site ve dergileri takip ediyorum.
İlgi alanlarım yazılım, pazarlama, matematik, felsefe, müzik ve doğaya dair her şey.

Kurucu Wonder Technology and Marketing Company and
Kurucu-Ortak Mamguru E-Commerce startup.
Eva'nın babası.

Mail adresim: erdemkara[at]outlook.com
linkedin.com/in/erdemkara/

Hakkımda

Havalı bir giriş arıyorsanız sanırım onlar henüz yok. Yani henüz Forbes'a kapak olmuş ya da milyar dolar seviyesine ulaşmış bir startup sahibi değilim.


İnternette yaşayan bir şeylerler oluşturmayı gerçekten seviyorum.
Dijital dünyanın profesyoneli olarak şirketlerin dijitaldeki varlıklarını güçlendirecek işler yapıyor, teknoloji, tasarım, kullanıcı deneyimi, yazılım geliştirmedeki ve dijital pazarlamadaki yeterliliklerimle hedeflerine ulaşmalarına, ürün geliştirmelerine yardımcı oluyorum.


İhtiyaç duyulan pazarlama ürünleri ile teknolojiyi birleştiriyorum bunu yaparken de merkeze her zaman insanı yerleştiriyorum.


Yaptığım işlerin çeşitliliği bazen insanlara ilginç gelebiliyor fakat bugünlerde dünyada ilginç olmayan bir şey var mı? 500T'ye biniyorsunuz ve size hangi durağa geldiğinizi bir voice synth vasıtasıyla otobüs içindeki hoparlörden söylüyorlar (500T ve voice synth biraz ilginç tınlamıyor mu?), elinizdeki akbil yüzünden hangi güzergahta gezdiğinizi büyükşehir belediyesi; telofununuz yüzünden de Apple, Microsoft, Zuckerberg biliyor. Sizi birey olarak teknolojiden ayıramazken pazarlama dünyasını ve reklamcılığı teknolojiden nasıl ayırabiliriz? Artık pazarlama adına yaptığımız her şey teknolojiyle de ilgili ve bu yüzden her iki alanda da yetenekli olmalıyız.

Kendi kurduğum teknoloji ve marketing şirketi Wonder'da markaların pazarlama ve satış stratejilerine uygun teknolojiler geliştiriyor, kampanyalar hazırlıyoruz. Wonder içinde oluşturduğum startup area ile girişimcelere ve sturtup'lara tekno yatırım yapmayı planlıyoruz.

CV'ye benzer bir şeyler arıyorsan Linkedin'e bakabilirsin.

Rocky Balboa

“Let me tell you something you already know. The world ain’t all sunshine and rainbows. It’s a very mean and nasty place and I don’t care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain’t about how hard ya hit. It’s about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done!
But until you start believing in yourself, ya ain’t gonna have a life. “

Uzmanlıklarım

 • Dijital pazarlama, yazılım ve dijital ürün geliştirme alanında 10+ yıl deneyim.
 • Kickboks black belt (2.Dan) ve Antrenörlük yetkinliği.
 • MuayThai black belt (2.Khan).
 • Sound Design.
 • C#, Java, JavaScript, Python ile proje geliştirme ve Assembly ile micro denetleyici programlama.

İlgi alanlarım

 • Müzik yapmak.
 • Spor.
 • Dijital ürünler geliştirmek.
 • Doğa gezileri.
 • Fotoğrafçılık.
 • Kuşlar, köpekler, elektronik, yapay zeka, felsefe ve doğaya dair hemen her şey.

İşlerini yaptığım bazı şirketler